Consilier vînzări (Chișinău) Full-time Job

Banca Comercială Română Chișinău S.A.

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 20.11.2020 Banci, Credite Chisinau   12 vizualizări
Detalii despre job

Misiune post: deservirea clienților la ghișeul universal
Responsabilități

Oferă consultații clienților cu privire la produsele și serviciile băncii;
Efectuează operațiuni de încasări și plăți în numerar, operațiuni cu POS, tranzacții de schimb valutar, alimentări de conturi curente și de card, operațiuni de cont curent, depozite, carduri;
Păstrează integritatea numerarului aflat în gestiune;
Efectuează operațiunile de primire/eliberare a numerarului în strictă conformitate cu reglementările privind operațiunile bancare cu numerar și fără numerar;
Procesează documentele aferente operațiunilor executate.

Cerințe față de candidați

Studii superioare economice
Experiență bancară constituie un avantaj
Cunoașterea PC la nivel de utilizator mediu (MS Office)
Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj

Profilul candidatului

Capacitate de analiză a cerințelor clienților
Orientare spre servirea clienților
Responsabilitate și implicare
Abilități de gestionare eficientă a timpului
Rapiditate și eficiență în executarea sarcinilor

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la Departamentul Resurse Umane și Comunicare sau prin e-mail: [email protected]

Vor fi contactate doar persoanele selectate. E-mail: [email protected]
Phone: +373 (22) 852098

Будучи одним из первых банков с иностранным капиталом в Молдове, BCR Chișinău начал свою деятельность 22 октября 1998 года. Член Erste (Австрия), ведущей финансовой группы в Центральной и Восточной Европы, BCR Chișinău – универсальный банк, стратегия которого направлена на корпоративных клиентов и их сотрудников и клиентов. BCR Chișinău является динамичным работодателем с хорошей репутацией на рынке. Мы предлагаем не только качество услуг и продукции, но и энергичное коллективное общество, стимулирующее инициативность и желание развиваться.

Consilier vînzări (Chișinău)