Consilier Principal ÎMM, or.Hîncești Full-time Job

Moldova Agroindbank

Actualizat la 22-01-2121     Banci, Credite   Hînceşti     47 vizualizări
Detalii despre job

Misiune Post:
Îndeplinește sarcinile aferente vânzării produselor/serviciilor clienților IMM.
Responsabilități:

desfășoară activitatea de promovare și vânzare a produselor bancare creditare clienților IMM;
asigură îndeplinirea planului de vânzări.

Candidatul eligibil trebuie să dețină:

studii superioare în domeniul financiar-economic;
experiență de muncă în domeniul creditării ÎMM de minimum 2 ani;
abilităţi dezvoltate de analiză şi sinteză;
abilităţi dezvoltate de comunicare verbală și negociere;

În echipa- Moldova Agroindbank vei beneficia de:

program individual de dezvoltare profesională;
posibilităţi de avansare în funcţie şi mediu de lucru prietenos;
pachet salarial atractiv, bonusuri pentru performanţă şi avantaje extra-salariale;
oferte corporative la săli de sport;
tichete de masă.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa [email protected] indicând funcția pentru care candidează.
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
[email protected]

BC Moldova Agroindbank SA начал свою деятельность 8 мая 1991 г. С самого начала своей деятельности MAIB руководствуется принципами открытости, взаимном доверии и честности по отношении к своим клиентам, качестве продуктов, услуг и системы обслуживания. Сегодня, Moldova Agroindbank является одним из основных игроков банковской системы Республики Молдова, удерживая лидирующие позиции по объему активов, по кредитам и по депозитам физических лиц.

Consilier Principal ÎMM, or.Hîncești
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Consilier Principal ÎMM Hîncești Moldova Agroindbank