Conducator auto cu bus frigider propriu (s. Ratus, Criuleni) Full-time Job

Victoria-Bakery SRL

Actualizat la 27-01-2121     Transport, Logistica   Criuleni     33 vizualizări
Detalii despre job

Bus de dorit sa fie ex. Sprinter long frigider.

Responsabilități:
- Verificarea mărfii si documentelor pentru livrare;
- Executarea livrărilor în termen;
- Predarea banilor, facturilor conform raportului de livrare.

Cerinte:
- Experiență în domeniul livrării mărfurilor la client, un avantaj,
- Deservirea clienților cu amabilitate.
- Cunoasterea limbei română și rusă;

Beneficii oferite:
- Pachet social complet;
- Salariu motivant - de la 15000 lei;
- Lucru interesant într-o echipă dinamică

Pentru mai multe informații puteți apela: 069347772
Patiseria se afla in s. Ratus Telefon: 069347772
Persoana de contact: Alexandru
E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Приглашаем на работу:

Conducator auto cu bus frigider propriu (s. Ratus, Criuleni)