Conducător auto cat. C Full-time Job

Nanu

Actualizat la 27-07-2121     Transport, Logistica   Chisinau     20 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:

Permis de conducere categoria C;
Experiență de conducere;
Cunoașterea orașului și a raioanelor republicii;
Deține cunoștințe minime de mecanică auto;
Este responsabil, vigilent, punctual;
Cunoaște limba română și rusă;

Atribuțiile de funcție:

Transportă mărfurile cu grijă;
Supraveghează dispunerea corectă a mărfii pe platforma autovehicolului;
Asigură livrarea mărfii la termen;
Înștiințează șeful ierarhic superior despre defecțiunile tehnice;

Compania oferă:

Salariu atractiv;
Un colectiv, prietenos și motivat;
Instruire corporativă;
Posibilitatea de creștere profesională într-o companie în continuă dezvoltare;
Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați.

Candidații interesați sunt invitați să apeleze la numărul 060042228.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate. E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU cauta constant INVINGATORI pentru echipa sa!

Compania NANU este o companie înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial.
Compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!
Îți oferim un pachet salarial în accord cu performanțele obținute în activitatea ta.

Conducător auto cat. C
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Conducător auto cat Nanu