Compania ,,ALPHA INDUSTRIES" angajeaza: Manager vanzări (limba germană) Full-time Job

Actualizat la 08-05-2121     Manageri   Chisinau     80 vizualizări

Compania moldo-belgiana "Alpha-Industries" angajeaza manager vinzari cu cunostinte vaste a limbii germane.
Sunt bineveniti tinerii absolventi, oferindu-le o crestere profesionala in domeniu.

Cerinţe:
- Posedarea la nivel conversational a limbii germane;
- Studii superioare tehnice sau economice;
- Experienta in vanzari (avantaj);
- Experienta de trai in Germania (va constitui avantaj);
- Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare;
- Orientat puternic catre rezultate;

Responsabilităţi:
- Pregatirea ofertelor in limba germană;
- Mentinerea legăturii între client, dealer,designer si secţia de producere;
- Verificarea ofertelor si a produsului finit;
- Corespondenţa in format electronic;

Oferim:
- Pachet social complet
- Salariu competitiv
- Transport gratuit
- Prînz gratuit

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la: [email protected] sau sa telefoneze la 022-45-06-80.

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.

Compania SPAMOLeste întreprinderea-fiică a companiei belgiene Alpha Industries,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.