Colector comenzi la depozit Full-time Job

Crafti

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 20.11.2020 Muncitori auxiliari, Hamali Chisinau   12 vizualizări
Detalii despre job

Atribuții:
- colectarea comenzilor expediate;

Cerințe:
- punctualitate, responsabilitate, atenție
- experiența în domeniul de la 6 luni

Condiții de lucru:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- formare profesională continuă, oportunități de carieră;
- program de lucru: 09:00-18:00 în schimburi 5/2
- salariu de la 7000 lei n dependenta de cantitatea comenzilor stranse
- depozitul se afla in raionul Ciocana
- condiții de muncă excelente și colectiv binevoitor.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos sau să ne contacteze la numărul de telefon menționat. Telefon: 061161550
Persoana de contact: Irina
E-mail: [email protected]

Сеть магазинов товаров для творчества и канцелярских товаров объявляет конкурс на следующие вакансии:

Colector comenzi la depozit
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Colector comenzi depozit Crafti