Casier-operator in or. Drochia Full-time Job

Bomba

Actualizat la 24-10-2121     Contabilitate, Finante   Drochia     27 vizualizări
Detalii despre job

Funcții și responsabilități:
- incasarea banilor pentru produsele oferite de magazin clientilor prin intermediul aparatului de casa.
- informarea, promovarea produselor catre clienti prin intermediu apelurilor telefonice (intrare /ieșire)
- evidenta, perfectarea, eliberarea cartelei de reduceri.
- eliberarea facturilor fiscale.

Cerințe față de candidat:
- studii medii/ speciale/superioare;
- experienţă într-o pozitie similară - avantaj;

Abilităţi şi atitudini:
· fluență în limba de stat și rusă;
· responsabilitate, punctualitate, confidenţialitate;
· nivel bun de utilizare a calculatorului.

Condiții:
- salariu de la 6000 lei
- instruire din partea companiei;
- oportunitatea de dezvoltare personală și profesională intr-o echipa de profesionisti.
- reduceri corporative la produsele din manazin

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: [email protected]
tel: 076728666
Va rugam sa indicati pentru care post optati.
Alături de noi ve-ți obține o carieră de Succes! E-mail: [email protected]
Telefon: 076728666

Descrierea Companiei
Casier-operator in or. Drochia
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Casier operator Drochia Bomba