Brutar-vînzător,Barista /Пекарь-продавец, Бариста (Каушаны) Full-time Job

Lobi Steel Trade SRL

Actualizat la 22-01-2121     Restaurante, Alimentatie Publica   Căuşeni     26 vizualizări
Detalii despre job

Postul vacant de brutar-vînzător în Causeni !

Cerițe: energie, responsabilitate, cunoașterea ciclului de coacere a aluatului din semifabricate, cu experiența în brutărie sau alte facilități de catering.

Condiții: angajare oficială, plata la timp a salariilor, furnizarea de îmbrăcăminte specială, posibilitatea creșterii carierei.

Вакансия пекаря-продавца в городе Каушанах!

Требования: приветливость, энергичность, ответственность в работе.

Обязанности: выпекание мучных изделий из полуфабрикатов в печи, уход за оборудованием.

Условия: официальное трудоустройство, своевременная выплата заработной платы,обеспечение спец.одеждой, возможность карьерного роста.

Informatia detaliată o promiți prin telefon/ Дополнительная информация по телефону: 069999973
Expediați CV pe adresa electronică /Отправлейте СV по адресу: [email protected]

Мы с вами непременно свяжемся! Телефон: 069884433
E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Приглашаем на работу:

Brutar-vînzător,Barista /Пекарь-продавец, Бариста (Каушаны)