Bioinginer la Centru de Dializă or. Chișinău Full-time Job

4 months ago Inginerie / Arhitectura Chisinau   393 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţi:

·Organizarea funcţionării neîntrerupte ale infrastructurii de dializăconform graficului de lucru a unităţii de dializă, inclusiv: aparatelor dehemodializă/ hemofiltrare, circuitului de apă, staţiei de epurare a apei ş.a.;

·Exercitarea controlului efectiv asupra funcţionăriiinfrastructurii de dializă;

·Testări periodice, conform actelor reglementare interne şirecomandărilor producătorului, a infrastructurii de dializă;

·Organizarea deservirii și mentenața tehnicei curente,precum şi reparaţiei planificată a utilajelor de dializă;

Cerințe:

  • Studii superioare/ tehnice (Inginerie biomedicală)
  • Este binevenită experiență în inginerie deservirea apartelor de hemodializă
  • Personalitate flexibilă, energică, responsabilă, dornică de a învăţa lucruri noi
  • Personalitate orientată spre perfecționare
  • Cunoașterea limbilor română rusă și engleză
  • Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)
  • Reieșind din planificarea dezvoltării regionale este binevenită reședința în orașul Bălț sau Cahul

Beneficiioferite:

  • Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
  • Condiții ultramoderne de lucru, dotări tehnice, echipament modern si toate cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
Vrei să faci parte dintr-un colectiv de profesioniști și plin de succese? Compania BB-Dializa proiectul de parteneriat public privat pentru servicii de dializă, te invită să faci parte din echipă!