Asistentă medicală / Asistent medical (or. Sîngerei) Full-time Job

Invitro Diagnostics

Actualizat la 26-01-2121     Medicina, Farmacie   Sîngerei     42 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe faţă de candidat:

Studii medicale de specialitate (asistentă medicală sau moașă)
Stagiu de muncă în domeniu minim 1 an
Bune abilități în procedurile de prelevare
Cunoștințe de operare PC (MS Office)
Dedicație și orientare spre client/pacient
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
Amabilitate, comunicare eficientă și informarea clienților

Responsabilităţile postului:

Recoltarea probelor biologice
Respectarea standardelor pre analitice
Înregistrarea electronică a pacienților

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
Program de lucru: luni-vineri 7.30-14.00, sâmbăta 7.30-12.00
Salariu motivant
Reduceri pentru angajați
Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră
Acces la programe de instruire și perfecționare

Dacă corespunzi cerințelor și îți dorești să activezi într-o companie de succes, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: [email protected] (cu indicarea în text a postului pentru care se depune).
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. E-mail:
[email protected]

Descrierea Companiei
Angajăm:

Asistentă medicală / Asistent medical (or. Sîngerei)