Asistent Resurse Umane (perioada determinata) Full-time Job

Forward International

Actualizat la 26-01-2121     Top Management   Chisinau     30 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- implementarea și organizarea tuturor proceselor legate de resursele umane ale companiei;
- gestionarea procedurilor și documentelor ce țin angajații companiei.
- recrutarea și selectarea personalului;
- organizarea instruirilor SSM pentru angajații din toate subdiviziunile;
- implementarea programelor de stimulare și motivare a personalului;
- completarea și prezentarea de rapoarte, dări de seamă către conducerea companiei;
- implicarea în organizarea evenimentelor corporative;
Cerințe față de candidați:
- studii superioare;
- experiență de cel puțin 1 an într-o poziție similară;
- cunoașterea legislației muncii a RM;
- cunoștințe avansate de utilizare a MS Office (Excel, Word, 1C);
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- atitudine loială față de companie.
Oferim:
- post de muncă pe perioada concediului de maternitate a Directorului resurse umane;
- instruire la locul de munca, ghidare pe tot parcursul;
- perspectiva de a ramine in companie;
- salariu motivant;
- pachet social deplin;
- program de lucru full time.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail indicând poziţia la care aplică.
Candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviuri! E-mail:
[email protected]

Descrierea Companiei
Compania "Forward International" angajeaza:

Asistent Resurse Umane (perioada determinata)