Asistent medical Full-time Job

Eurolab SRL

Actualizat la 27-07-2121     Medicina, Farmacie   Chisinau     59 vizualizări

Centrul de medicină și laborator “Eurolab” angajează Asistentă medicală
Responsabilităţi:
- Oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post;
- Respectarea standardelor instituţiei.

Cerințe:
-Studii medicale (neapărat absolvirea Colegiul de Medicină);
-experiență minim 2 ani;
-Persoană flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi;
-Persoană orientată spre pacient;
-Cunoașterea limbilor română şi rusă;
-Abilităţi de lucru la calculator.

Oferim:
-Angajare oficială;
-Pachet social integral;
-Asigurarea cu uniformă, dotări tehnice, echipament modern și asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ;
-Reduceri considerabile la serviciile medicale centrului;
-Acces la programe de training (medical);
-Mediu de lucru plăcut și dinamic.
-Program de lucru: luni-vineri 7.30-14.00 (cu pauză de masă); sâmbătă 8.00-14.00 locul de munca - sectorul Buiucani str.Alba Iulia.

-Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV (obligator însoţit de o poză şi cu indicarea postului dorit) la adresa de e-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Asistent medical
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Asistent medical Eurolab SRL