Asistent manager producție Full-time Job

Actualizat la 14-05-2121     Producere, Industrie   Chisinau     68 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- Monitorizarea zilnică a tuturor lucrărilor conform planului de execuție
- Întocmirea zilnică a rapoartelor despre lucrările îndeplinite
- Coordonarea cu șeful secție în privința îmbunătățirii procesului de producție

Beneficii:
- Dezvoltare într-o companie cu renume internațional
- Perioadă de instruire plătită
- Salariu competitiv (fix şi plătit la timp)

- Program de lucru: Luni-Vineri de la ora 8:00-17:00
- Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
- Prânz complex și transportul în raza oraşului – gratuit
Cerinţe:
- Cunoaşterea la nivel de comunicare a limbii germane şi/sau engleze
- Studii superioare în domeniul Business/Administrare/Logistică
- Experienţă de muncă de minim 1 an
- Aptitudini bune de comunicare şi organizare
- Punctualitate, responsabilitatea și spirit de inițiativă
Expediază-ne CV-ul la mailul: [email protected]
Telefon: 022-45-06-80
Compania SPAMOLeste întreprinderea-fiică a companiei belgiene Alpha Industries,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.