Asistent în vânzări / ассистент по продажам Full-time Job

Colass SA

Actualizat la 23-06-2121     Resurse Umane, HR, Recrutare   Chisinau     80 vizualizări
Detalii despre job

Angajăm asistent în Departamentul Vânzări.
Oferim:
- angajare oficială,
- pachet social deplin,
-salariu atractiv și bonusuri din vânzări,
- echipă tânără și prietenoasă,
- posibilitate de dezvoltare continuă.

Cerințe:
- dorinţă de câştig,
- orientare către client,
- atitudine pozitivă, sociabilitate, iniţiativă,
- dorinţă şi abilităţi de lucru în echipă,
- abilităţi de învăţare rapidă,
- atitudine pro-activă,
- cunoștințe în domeniul construcțiilor (constituie avantaj).

Responsabilități:
- dezvoltarea şi consolidarea relaţiilor cu clienţii, noi şi existenţi,
- susţinere de prezentări pentru diferite categorii de clienţi,
- organizare şi participare la traininguri de vânzări,
- participare directă la evenimentele organizate de către companie.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul pe adresa electronică: [email protected] sau pentru mai multe detalii apelați numărul de telefon :078000150.

Descrierea Companiei
Asistent în vânzări / ассистент по продажам