Asistent al Directorului General Full-time Job

Societe Generale De Surveillance SA

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 20.11.2020 Manageri Chisinau   25 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe faţă de candidat:
• Studii în relaţii economice internaţionale, litere si limbi moderne aplicate, comunicare;
• Cunoașterea fluentă (nivelul C1 – C2) a limbilor engleză, româna, rusă (alte limbi va constitui un avantaj);
• Abilități de utilizator avansat a pachetului MS Office;
• Calităţi organizatorice şi de comunicare;
• Abilități interpersonale și diplomatice, precum și capacitatea de a comunica eficient cu părțile interesate prin prezentarea ideilor în mod clar și eficient în conformitate cu Codul de Integritate SGS;
• Abilităţi de lucru în echipă;
• Capacităţi de analiză şi sinteză, disponibilitatea de a lucra peste program;
• Confidenţialitate în activitate.
Responsabilități:
• Asigură întocmirea și menținerea în ordinea cuvenită a documentelor, registrelor de evidență, scrisorilor de intrare-ieșire , instructiunilor;
• Efectuarea traducerilor din engleză / rusă și vice versa;
• Recepţionarea şi evidenţa apelurilor telefonice, analiza informaţiei şi redirecționarea apelurilor;
• Organizarea deservirii conform protocolului a vizitatorilor şi oferire de consultanţă sub aspect administrativ;
• Participarea la organizarea de conferințe și seminarii;
• Asistarea conducătorului în probleme de comunicare, documentare şi coordonare internă;
• Planificarea agendei, procurarea biletelor AVIA;
• Realizarea, monitorizarea şi respectarea circuitului informaţional în companie;
• Asigurarea cu materiale promoționale (cărți de vizită, calendare, agende etc.);
• Efectuarea altor sarcini la cererea Directorului General.

Oferta Companiei:
• Angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
• Program de lucru full time;
• Salariu motivant, inclusiv și bonusuri de performanță;
• Posibilitate de creștere profesională;
• Loc de muncă modern în centrul orașului;
• Pachet social complet;
• Echipă tânără și dinamică.
Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: [email protected], indicînd în subiectul scrisorii postul la care aplică.
www.sgs.com E-mail: [email protected]
Web: www.sgs.com

Compania SGS (Moldova) S.A., Membră al Grupului SGS, Lider Mondial și Inovator în domeniul inspecției, expertizei, testării și certificării, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Asistent al Directorului General