ARHITECT-STAGIAR Full-time Job

Actualizat la 08-05-2121     Constructii, Reparatii, Arhitectura   Chisinau     45 vizualizări

Compania de recrutare Resource Point (Facebook) este în căutarea candidatului pentru postul vacant: ARHITECT-STAGIAR pentru clientul său: Companiei care activeaza in domeniul construcțiilor. Compania este speciliazata in proiectare și prelucrarea fațadelor, inclusiv:

- Termoizolarea fatadelor
- Finisaje cu tencuiala decorativa
- Fatade ventilate
- Placari cu klinker, ceramogranit, HPL, etalbond
- Expertiza termoenergetica

Responsabilități:

-Întocmirea devizului conform schiţelor de proiect

-Calculul obiectelor, verificarea mărimilor suprafețelor conform desenelor tehnice

-Oferirea de suport tehnic inclusiv pe perioada desfășurării lucrărilor de execuție;

-Efectuarea vizitelor și măsurărilor la obiecte.

Cerinte fata de candidat:

-Posedă cunoștințe în domeniul construcțiilor, arhitecturii, materialelor de construcție și finisare

-Arhitectori și ingineri incepători, studenții colegilor de construcții

-Cunoașterea - MS Office (Word, Excel), Autocad/Archicad/Revit/SketchUp

-Cunoasterea normelor de proiectare in constructii

-Experiența in perfectarea proiectelor, design exterior, devizelor va constitui un avantaj

-Capacitatea de cooperare și comunicare, receptivitate, time management

-Seriozitate, atitudine profesionistă în exercitarea atribuțiilor de serviciu;

-Mașină personală – condiție obligatorie;

Oferim:

-Pachet salarial motivant in functie de capacitate, cu posibilitatea de avansare,

-Cursuri de formare profesională – achitate de către angajator;

-Posibilități de dezvoltare profesională continua

-Achitarea combustibilului pentru mașină;

Candidații interesați trimiteți CV-ul la adresa electronica: [email protected]

Compania de recrutare Resource Point (Facebook) este în căutarea candidatului pentru postul vacant: ARHITECT-STAGIAR pentru clientul său: Companiei care activeaza in domeniul construcțiilor. Compania este speciliazata in proiectare și prelucrarea fațadelor, inclusiv:- Termoizolarea fatadelor- Finisaje cu tencuiala decorativa- Fatade ventilate- Placari cu klinker, ceramogranit, HPL, etalbond- Expertiza termoenergetica