Arhitect de interior, proiectant Full-time Job

Actualizat la 08-05-2121     Servicii   Chisinau     259 vizualizări
Detalii despre job

Candidatul Ideal:

Să fie responsabil

Să fie flexibil, energic și motivat

Să fie organizat și dornic de lucruri noi

Să fie dispus să lucreze în echipă

Să fie pozitiv, amabil și ambițios

Cerințe:

Absolvent al studiilor superioare

Să cunoască programele:

oAvansat - Autodesk Revit

oMediu - Autodesk AutoCAD, Autodesk 3Ds Max, ArchiCAD, Adobe Photoshop, Microsoft Office

Să aibă minim experiență în domeniul arhitectură și design interior

Descrierea jobului:

Proiectarea inginereasca a proiectelor de architectură și design interior după conceptele de design create de designerul principal al studioului

Comunicarea cu clienții

Să arhiveze fișierele de lucru după finalizarea oricărui proiect

Să planifice programul de lucru

Să evalueze progresele și rezultatele firmei

Să gestioneze activitățile zilnice

Oferta și beneficiile companiei:

Grafic de lucru stabil de luni până vineri

Loc de muncă performant într-o atmosferă plăcută și într-un mediu confortabil

Posibilitatea de creștere profesională în cadrul companiei

Remunerarea generoasă cu contract de muncă

Oferirea bonusurilor motivante odată cu obținerea rezultatelor

Vă rugăm să anexați CV-ul și portofoliul la adresa de email: [email protected]

Pentru mai multe detalii, contactați-ne la nr. de telefon: +373 60 808 606

Design Solutions este un studiou de design interior. Design SOLUTIONS este studioul care vine cu o idee conceptuala de amenajari interioare la cheie, care asigura beneficiarilor nostri confortul de a se stabili intr-o noua locuinta sau spatiu comercial complet dotate si utilate fara a pierde timp si bani participand la activitatiile de coordonare a lucrarii. Prioritatea noastra este satisfacerea celor mai exigente cerinte si necesitati ale clientilor, motiv pentru care lucram alaturi de acestia intr-un climat de comunicare permanenta si incredere; creand astfel spatii deosebite prin forme si estetica.