Angajăm Manager Vânzări Full-time Job

4 months ago Vânzări Chisinau   271 vizualizări

Dacă îți place lucrul dinamic, ești social-activ, ai sau nu experiență în vânzări, dar îți dorești să lucrezi într-o echipă puternic motivată, atunci alătură-te echipei Valand.

Responsabilități față de candidat:
- Analiza pieții pe domeniul de marketing și publicitate;
- Organizarea întâlnirilor, negocierilor și prezentărilor;
- Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți;
- Încheierea contractelor;
- Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă.

Compania garantează:
- Un salariu decent în creștere, în funcție de efortul pe care îl depui;
- Posibilitatea de a-ți dezvolta calitățile profesionale;
- Lucru într-un birou confortabil, în centrul capitalei;
- Flexibilitate în a-ți gestiona timpul și taskurile;
- Suport din parte unei echipe profesioniste;
- Acces la o varietate de materiale și marketing;
- Dezvoltare continuă și instruire.

Candidatul ideal:
- Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată cu un puternic simț antreprenorial;
- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
- Bune abilităţi de negociere;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română și rusă.

ATENTIE: Expediați CV-ul la adresa de email: [email protected]

Strada Columna 105

VALAND PR&Event Agency este o agenție de publicitate full-service ancorată în prezentul digital. Dezvoltăm concepte de comunicare perfect integrate în planurile de marketing – de la cercetare, strategie, creație, producție, media, monitorizare, și până la analiza permanentă a efectelor comunicării. VALAND PR&Event Agency este o agenție actuală, modernă și cu viziune, care impune integrarea obligatorie a conceptelor în mediile online. Creația nu mai este limitată la canalele tradiționale – totul în jur poate să fie un tip de media cu valoare reală de conectare a brandurilor cu publicul.