Angajam Designer / Desenatori tehnici 2D Full-time Job

Actualizat la 08-05-2121     Design   Chisinau     40 vizualizări
Compania ,, SPAMOL " angajează: Designer / desenatori tehnici 2 D

Responsabilități:
- Elaborarea desenelor de execuţie pe baza schiţelor sau cerinţelor clientului ;
- Detalierea modelelor (desene de execuţie, subansamblu, ansamblu) după indicaţiile clientului cu ajutorul programelor grafice;
- Elaborarea desenelor de prospect şi prezentare în spaţiu;
- Proiectarea prototipurilor de solarii si hamam-uri;
- Elaborarea proiectelor pentru saune şi cabine cu infraroșu cu dimensiuni speciale si a celor standard;
- Elaborarea instrucţiunilor de asamblare a saunelor,cabinelor, solariilor si hamam-urilor;
- Elaborarea designului publicitar;

Cerinţe:
- Cunoașterea programelor Adobe Illustrator; Adobe Flash; Corel Draw;Photoshop;AutoCad;3D Studio Max;
- Experienţa profesională este un avantaj;
- Responsabil,nivel înalt de capacitate de lucru;
- Orientat puternic catre rezultate;
- Cunoaşterea limbii engleză este un avantaj;

Oferim:
- Pachet social complet;
- Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);
- Prânz complex gratuit;
- Transport în raza oraşului gratuit;

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa: [email protected] cu menționarea postului vacant în tema scrisorii.

Compania SPAMOLeste întreprinderea-fiică a companiei belgiene Alpha Industries,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.