Angajam asistenta medicala Full-time Job

4 weeks ago Asistență medicală / Sănătate Bălţi   254 vizualizări
Detalii despre job

SRL NOVADENT angajeaza asistenta medicala!

Cerințe:

-Studii de specialitate;

-Experiență de muncă în domeniu;

-Persoană responsabilă, empatică, energică și cu spirit de echipă;

-Flexibilitate, personalitate aptă de crearea și menținerea unei relații de încredere cu colegii de muncă și pacienții.

Responsabilități:

-Asistarea medicilor în lucrul cu pacienții;

-Evidența cartelelor pacienților și a registrelor de lucru;

-Sterilizarea instrumentelor de lucru;

-Asistarea medicului în cabinetul de radiologie;

-Program de lucru: 09.00-19.00.

Oferim:

-Pachet social complet;

-Salariu avantajos;

-Experiență în domeniu;

-Activitate într-o echipă tânără de profesioniști.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul pe e-mail-ul: [email protected]

Tel. de contact:0606 8 1111, 0231 8 1111

Fii parte din echipa Novadent!

Descrierea Companiei
Centru Stomatologic