Analist financiar pentru evidența contabilă primară și formarea rapoartelor financiare pentru uz intern Full-time Job

Clever Management

Actualizat la 03-03-2121     Contabilitate, Finante   Chisinau     88 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitățile postului:

Procesarea documentației primare;
Evidența facturilor fiscale de intrare/ieșire;
Întocmirea rapoartelor financiare pentru uz intern (Cash Flow, P&L).

Cerințe:

Studii superioare în contabilitate, economie;
Cunoștințe în domeniul evidenței contabile;
Cunoștințe avansate de Microsoft Excel;
Cunoașterea programei 1C;
Abilități de analiză și organizare.

Noi îți oferim:

Salariu atractiv;
Program de lucru flexibil, posibilitate de lucru de la distanta;
Oportunitate de dezvoltare;
Formare continua.

Daca vrei sa lucrezi in echipa noastra atunci aplica la: [email protected] E-mail:
[email protected]

Descrierea Companiei
Compania “Clever Management” caută:

Analist financiar pentru evidența contabilă primară și formarea rapoartelor financiare pentru uz intern