Analist evaluator Full-time Job

VictoriaBank

Actualizat la 06-03-2121     Banci, Credite   Chisinau     33 vizualizări
Detalii despre job

Descrierea jobului sau ce vei face de fapt
⦁ Evaluare și analiza a garanțiilor
⦁ Analizarea rapoartelor de evaluare
⦁ Colaborarea cu companiile externe de evaluare
⦁ Studierea și analiza pieței proprietăților imobiliare și a bunurilor mobile
Candidatul ideal

Ne asteptam sa ai:
⦁ studii superioare profil economic/evaluare garantii
⦁ experienta in evaluare si verificare rapoarte de evaluare de minim 3 ani
⦁ cunoasterea metodologiei si tehnicilor de evaluare
⦁ orientare spre proces și rezultat
⦁ capacitatea dе a lucra în mod eficient pe cont propriu și ca parte a unei echipe
Ce ar trebui să mai știi - e că apreciem maturitatea și experiența profesională
Îți oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari bănci din Moldova. Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfectionare, oportunități de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri.
Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă!

Hai aplică! Te incurajam sa te alaturi #OamenilorDeLaVictoriabank!
Transmite CV-ul tău la adresa de email [email protected] și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine. E-mail:
[email protected]

Victoriabank это первый банк в Молдове который предоставляет все виды финансовых услуг физическим и юридическим лицам. В 2020 году Victoriabank был признан самым узнаваемым в республике брендом в банковской сфере по результатам 4-го национального конкурса на звание самой известной торговой марки в Молдове — NOTORIUM Trademark Award ’19.
Награда подтверждает высокую репутацию компании и символизирует успех и достижения всей команды Victoriabank. Она также демонстрирует высокое качество продуктов и услуг Victoriabank и доверие потребителей к банку.
С помощью недавнего ребрендинга Victoriabank ставит перед собой цель укрепление современного характера бренда, а также переход к корпоративной культуре Banca Transilvania — крупнейшей финансовой группы в Румынии, которая вместе с ЕБРР стала мажоритарным акционером Victoriabank, и взяла на себя управление банком.

Analist evaluator
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Analist evaluator VictoriaBank