Analist (departamentul analize și control) Full-time Job

Hegelmann

Actualizat la 03-03-2121     Transport, Logistica   Chisinau     56 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitățile postului:
- controlul introducerii datelor în Abona;
- verificarea corectitudinii datelor;
- controlul prețurilor ideale și a celor reale;
- prezentarea cu regularitate a dărilor de seamă către conducerea;
- relaționare directă cu dispecerii, urmăritorii, specialiștii tehnici;
- identificarea cazurilor de fraudă potențială sau reală etc.
Cerințe principale:
- studii economice superioare;
- experiență de cel puțin 1-3 ani într-o poziție cu funcția de control (preferabil);
- fluență în limbile engleză și rusă;
- abilități analitice;
- o bună stăpînire a suitei de programe de birou MS Office (în special Excel);
- rezistență la stres, capacitatea de evitare a conflictelor, încredere în sine, abilități de comunicare, capacitatea de a face compromisuri, persuasiune.
Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu competitiv ce ar putea fi mărit pe parcurs și va fi plătit mereu la timp;
- un birou confortabil și posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită.
Candidații interesați pot expedia CV-ul la adresa electronică: [email protected] E-mail:
[email protected]

Descrierea Companiei
Приглашаем на работу:

Analist (departamentul analize și control)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Analist departamentul analize control Hegelmann