Ajutor manager de operatiuni Full-time Job

The Prop Trading Company

Actualizat la 28-07-2121     Contabilitate, Finante   Chisinau     57 vizualizări
Detalii despre job

Descrierea postului :
- supravegheaza platforma de tranzactionare si contacteaza imediat managerul in caz de probleme
- intocmeste zilnic/saptamanal/lunar rapoarte de operatiuni si sugestii de inbunatatire
- tine la zi evidenta furnizorilor si cauta posibili noi furnizori de programe
- mentine legatura (prin email) cu firmele colaboratoare
- la sugestia managerului testeaza programe noi cu parametri diferiti
-este un job mai putin intalnit,mai multe detalii vor fi oferite telefonic inaintea posibilului interviu

Cerinte obligatorii :
- cunostinte operare PC de baza
- limba romana fluent,limba rusa conversational
- punctualitate (nu este tolerata lipsa de la lucru decat in situatii exceptionale)
- disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu
- atentie la detalii

Avantaje catre angajare :
- limba engleza,permis de conducere

Ce va oferim :
- interviu de angajare platit(300 MDL),dureaza approx 4 ore si veti sustine 3 teste scrise (psihologic,inteligenta,personalitate)
- primele 3 luni training,negocierea salariului la sfarsitul trainingului
- salariu de inceput platit saptamanal in fiecare vineri (1500 MDL)
- cazare (daca aveti nevoie) cu cost redus sau puteti lucra si sambata pentru cazare gratuita
- mediu de munca curat,elegant fara stres
- calatorii de servici platite suplimentar
- 20 de zile/an concediu platit integral
- posibilitate de renegociere a salariului la fiecare 3 luni

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cu poza la adresa de email : [email protected]

Descrierea Companiei
Ajutor manager de operatiuni
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Ajutor manager operatiuni The Prop Trading Company