Ajutor depozitar Full-time Job

Bizu.md

Actualizat la 26-02-2121     Depozitari, Magazinieri, Antrepozit   Chisinau     82 vizualizări

Angajăm ajutor depozitar în companie de comercializare a articolelor vestimentare.

Responsabilități:

Pregătirea și aranjarea mărfii conform comenzilor
Menținerea ordinii și curățeniei în depozit
Evidența mărfii la depozit, organizarea inventarierii
Participare la primirea mărfii;
Încărcare/ descărcare marfă.

Cerințe:

Cunoașterea limbilor română și rusă;
Capacitatea de a însuși lucruri noi;
Lucru cu PC la nivel de utilizator mediu;
Responsabilitate;
Conditie fizică bună;
Experiența în poziția similară constituie avantaj;
Capacitate de a lucra organizat si desinestătător.

Compania oferă:

Graficul de lucru de luni până vineri de la 9:00 – 18:00
Salariu motivant în creștere permanentă
Echipă receptivă și prietenoasă;

Locația postului: Chisinau , str. Feredeului 4,
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: [email protected] cu indicarea postului pentru care optati.
Telefon de contact: 068755201.

Descrierea Companiei
Ajutor depozitar
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Ajutor depozitar Bizu.md