AJUTOR CONTABIL Full-time Job

6 months ago Contabilitate și Finanțe Chisinau   554 vizualizări

Persoană responsabilă să-și îndeplinească sarcinile întermenii stabiliți, activă, dinamică și atentă la detalii.

Cerințe:

-Studii despecialitate contabilă, economie sau finanțe finisate;

-Cunoștințepractice în domeniul contabilității (activitate comercială);

-Cunoaștereaprogramului de contabilitate 1C;

-Experiență înfuncția de contabil sau ajutor contabil de minim 1 an.

Responsabilități:

-Evidența șiverificarea facturilor fiscale și a altor documente de contabilitate primară;

-Verificareadecontărilor cu clienții;

-Efectuareaoperațiunilor bancare;

-Pregătireainformației contabile pentru rapoartele financiare și fiscale.

Condiții demuncă:

-Lucru stabilîn cadrul unei companii cu perspectivă de dezvoltare;

-Salariustabil;

-Regim de lucruluni-vineri, de la 09:00-18:00, sâmbătă, de la 09:00-14:00.

Adresa: or.Chișinău, str. Varnița, 16A.

Procar ADAC SRL este o companie în curs de dezvoltare dinamică, ale cărei activități au drept scop îmbunătățirea calității organizării comerțului cu piese auto pentru autoturisme, camioane și vehicule speciale.