Agronom - Reprezentant Vânzări (zona Nord) Full-time Job

DiazChim

Actualizat la 25-01-2121     Gospodarie, Agricol   Bălţi     53 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţi:
- Identificarea şi stabilirea relaţiilor cu producătorii agricoli
- Participă activ la elaborarea şi indeplinirea planului de vânzări
- Efectuarea vizitelor către producătorii agricoli
- Acordarea sprijinului tehnic şi de consultaţă în domeniul agricol

Cerinţe:
- Studii în domeniul Agriculturii
- Experienţă obligatorie
- Cunoaşterea limbei române şi rusă
- Permis de conducere, obligatoriu
- Abilităţi de prezentare şi negociere
- Organizare şi gestionare
- Persoană dinamică, energică şi foarte responsabilă

Oferim:
- Salariu motivant, angajare oficială
- Programe de dezvoltare profesională şi instruire
- Maşină de serviciu, telefon mobil şi convorbiri asigurate
- Activitate intr-o echipă în continuă dezvoltare

* Locaţia companiei DiazChim or. Străşeni str. Şoşeaua Chişinăului 16

Dacă iţi place Agricultura, ai şi experienţă sau cel puţin studii în domeniu, te regăseşti în descrierea cerinţelelor şi responsabilităţile acestui anunţ, atunci expediază Cv-ul la adresa de email: [email protected]

Candidaţi selectaţi vor fi contactaţi. E-mail:
[email protected]

С выходом на рынок пестицидов в Республике Молдова, в январе 2000 года, компания "DiazChim" SRL поставила перед собой задачу создать экономическую, административную и маркетинговую основу, предназначенную для полного соответствия требованиям клиентов. С командой профессионалов сегодня мы можем с уверенностью сказать, что цель была успешно достигнута.
В настоящее время мы можем гордиться статусом официального дистрибьютора всемирно известных компаний, таких как „Bayer”, „Corteva”, „Monsanto”, „Pioneer”, „FMC”, „Belchim”, „Aventro Sarl”, „Adama”, „Planta Fertilizers”. Это означает, что весь ассортимент средств защиты растений, продаваемых компанией "Diazchim" SRL, является оригинальным, зарегистрированным, сертифицированным и высококачественным. Мы предлагаем клиентам различные продукты, более чем 150 позиций, в том числе пестициды, удобрения, семена. Даже в условиях жесткой конкуренции на рынке пестицидов в стране, «DiazChim» SRL всегда занимает лидирующие позиции по объему продаж. Это связано с тем, что более 500 постоянных клиентов на протяжении многих лет уверены, что они могут нам доверять. Все усилия компании направлены на привлечение новых клиентов, а также на сохранение существующих.

Agronom - Reprezentant Vânzări (zona Nord)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Agronom Reprezentant Vânzări zona Nord DiazChim