Agronom (raionul Floresti) Full-time Job

Agrounigrup SRL

Actualizat la 24-01-2121     Gospodarie, Agricol   Floreşti     48 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţile principale:
- Organizarea cultivării și creșterii producției fitotehnice (10000 ha);
- Indeplinirea planul de producere a culturilor fitotehnice conform asolamentului;
- Elaborarea propunerilor și a planului de acțiune pentru optimizarea proceselor de producere a culturilor fitotehnice din asolament.

Studii, competenţe, abilităţi:

Experiență în agronomie, în special fitotehnie de peste 2 ani;
Să posede cunoștințe temeinice în domeniul gestiunii sistemului organizatoric în agricultură;
Studii Superioare: Agronomie;
Persoană activă, responsabilă, orientată spre rezultat;
Cunoștințe de PC (preferabil Cropio);
Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat;
Permis de conducere de cat. B

Candidații interesați șanț rugați să expedieze CV-ul cu indicarea funcției și salariului dorit la adresa de e-mail: [email protected]
Tel. 078899978, Svetlana E-mail: [email protected]
Telefon: 078899978

Компания «AgroUniGrup» основана 8 сентября 2011 года. Основным направлением деятельности компании, на момент открытия, была покупка сельскохозяйственной земли, но уже весной 2012 года компания приняла на себя обязательства по поиску и привлечению аренды земли.
За первый год работы компания «Agrounigrup» стала одним из основных игроков на рынке сельскохозяйственной земли на севере Молдовы.
В настоящее время компания располагает земельными участками в более чем 80 населенных пунктов, в 9 районах Республики Молдова.
Приоритетным регионом в работе компании является Флорештский район.
Компания запускает амбициозный проект по растениеводству и приглашает для трудоустройства следующих специалистов:

Agronom (raionul Floresti)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Agronom raionul Floresti Agrounigrup SRL