Agent vânzări Full-time Job

ZUGRO

Actualizat la 03-03-2121     Vanzari   Chisinau     42 vizualizări

ZUGRO, furnizor de servicii în domeniul construcțiilor, este o companie care oferă soluții inovative în domeniul izolațiilor termice, hidro și fonoizolații.
Ne extindem și căutăm pentru echipa noastră super-eroi în vânzări!

Compania oferă:
- Pachet social complet, salariu fix + comision din vânzări
- Program de muncă: Lu-Vi, 09:00- 18:00
- Laptop, telefon de serviciu
- Traininguri și consultanță în dezvoltarea personală și profesională
- Acces la biblioteca companiei
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr
- Oficiu: sector Rîșcani
Responsabilități:
- Promovarea și comercializarea serviciilor către clienți
- Consultarea clienților la fața locului, efectuarea măsurărilor și alegerea soluțiilor optime
- Elaborarea ofertelor (în soft-ul companiei)
- Deplasarea pe teritoriul țării
- Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și parteneri
- Introducerea datelor în sistemul de monitorizare (CRM)
- Întocmirea rapoartelor lunare privind rezultatele înregistrate, conform indicatorilor de performanta.
Cerințele companiei:
- Studii de specialitate tehnice (preferabil în domeniul energetic)
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office
- Abilități bune de comunicare, vînzare și negociere
- Cunoștințe temeinice despre tehnicile de vînzare și de abordare a clienților
- Permis de conducere, categoria B
- Deținerea unui automobil personal (cheltuielile vor fi compensate)
- Cunoașterea soft-urilor de tip CRM (reprezinta un avantaj)
- Experiența în vînzări active va constitui un avantaj
- Responsabilitate, ambitie, optimism, orientare spre rezultat
- Abilități de a stabili rapid contact cu orice tip de oameni
Vă rugăm să expediați CV-ul la [email protected] cu specificarea jobului pentru care aplicați.
Web: www.zugro.md E-mail: [email protected]
Web: www.zugro.md

Descrierea Companiei
Agent vânzări
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Agent vânzări ZUGRO