Agent regional produse alimentare (Orhei - Criuleni) Full-time Job

Vladalina

Actualizat la 07-03-2121     Manageri   Orhei     89 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitati:
- Promovarea produselor companiei.
- Organizarea vanzarilor pe teritoriul incredintat
- Cautarea de noi clienti.
- Desfasurarea activitatilor de marketing.
Cerinte:
- Preferabil - studii superioare
- Cunoasterea limbilor rusa, romana
- Abilitati de comunicare
- De dorit - experienta in vanzari
- Munca full-time
- Prezenta obligatorie a unei masini personale.
Noi oferim:
- Salarii competitive, bonusuri.
- Dezvoltare profesionala
- Pachet social compet
- Plata cheltuielilor de transport, amortizarea.
- Conexiune telefonica corporativa
Daca dvs. corespundeti cu toate cerintele enumerate mai sus, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de email: [email protected]
Telefon de contact: 069501205 Daca dvs. corespundeti cu toate cerintele enumerate mai sus, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de email: [email protected]
Telefon de contact: 069501205

Vladalina SRL – это большая оптовая база и современный интернет-магазин хозтоваров и продуктов питания. Мы дистрибьюторская компания оптовой и розничной торговли на территории Республики Молдова. Оптовая торговля является для нас одним из главных направлений. За 20-летнюю работу компания наладила оптовые продажи, выстроила долгосрочные отношения с поставщиками и клиентами, дополнила широкий ассортимент реализуемой продукции. Мы активно развиваем все направления нашего бизнеса.
Сегодня Vladalina SRL является одним из крупнейших операторов оптовой торговли Молдовы.

Agent regional produse alimentare (Orhei - Criuleni)