Agent de vinzari Full-time Job

Aqua UnIQa

Actualizat la 23-06-2121     Vanzari   Chisinau     35 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- promovarea şi vînzarea produselor companiei;
- incasarea şi urmărirea datoriilor clienţilor;
- negocierea şi încheierea contractelor;
- menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
- căutare active şi abordarea a noilor clienţi.
- Merchandising.
Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare.
- Cunoasterea limbilor Romana si Rusa;
- Comunicabilitate;
- Responsabilitate si dinamism;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Experienta in domeniu – este un avantaj;
- Detinerea automobilului propriu.
Oferta:
- Remunerare adecvata a muncii (salariu + bonus);
- Pachet social complet.
- Instruire gratuita in domeniul tehnicilor de vinzari;
- Oportunitati de crestere profesionala si personala.
- Compensarea Cheltuielilor de combustibil si telefonie mobila.
Contact:
Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected] E-mail: [email protected]

Aqua UnIQa – это компания по производству продуктов питания, напитков и бутилированной воды. Торговая марка Aqua UnIQa – это бренд, поддерживающий спортивные мероприятия и экологические движения, не раз награждавшийся золотыми медалями на выставках и форумах Молдовы и за рубежом. Производство компании расположено в городе Сынжерей на севере Молдовы, вода добывается из скважины глубиной в 116 метров. Главный продукт компании – йодированная питьевая вода, миссия которой – исключить йододефицит и его последствия среди населения Молдовы.

Agent de vinzari
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Agent vinzari Aqua UnIQa