Agent de vânzări în call-center Full-time Job

3 months ago -  Asigurare Chisinau -    346 vizualizări
Detalii despre job

Agent de vânzări în call-center

Cerințe de bază:

- Cunoașterea limbilor română și rusă

- Abilități excelente de comunicare

- Dorința de comunicare cu clienții

- Orientare spre rezultat și perseverență

- Cunoștințe PC la nivel de utilizator

- Angajare posibilă pentru specialiștii începători

- Experiența de muncă în calitate de asistent conducător, secretar, promoter sau administrator, hostess, operator call-centru, manager serviciu clienți constituie un avantaj enorm la interviu

- Dorința de a lucra și de a câștiga

Responsabilități:

- Efectuarea de convorbiri telefonice cu clienții

- Perfecționarea comenzilor persoanelor fizice și juridice

- Menținerea bazei de clienți

- Consultarea clienților privind serviciile și tarifele de asigurare

Condiții:

- Lucru interesant cu perspectiva dezvoltării profesionale și avansării în post

- Angajare oficială conform CM RM

- Instruire și formare profesională gratuită

- Colectiv tânăr și prietenos

- Salariu fix + % înalt din vânzări.

Invităm persoanele interesate să trimită CV-ul la adresa [email protected], indicând poziția la care aplică.

Descrierea Companiei
Broker in asigurari