Agent comercial cu automobil personal (Chisinau) Full-time Job

SHADO - Light Protection Systems

Actualizat la 18-04-2121     Joburi fara experienta, Diverse Joburi   Chisinau     42 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- căutarea activă a clienților noi și atragerea acestora
- promovarea produselor si serviciilor companiei
- organizarea și efectuarea vanzărilor active
Cerințe:
- deținerea permisului de conducere categoria „B”
- deținerea unui automobil personal
- cunoașterea obligatorie a limbii ruse și a limbii de stat
- experienta in vanzari (constituie un avantaj)
- abilităţi de comunicare şi convingere.

Compania oferă:
- salariul motivant (partea fixa + bonus)
- compensarea cheltuielilor pentru combustibil
- pachet corporativ de telefonie mobila;
- program de lucru flexibil (poate fi in parallel cu studii)
Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul (cu o fotografie atașată și specificarea postului pentru care aplică) la adresa electronică [email protected] E-mail: [email protected]
Site: www.shado.md

Compania Shado, un important producător de jaluzele în Chișinău, în legătură cu extindere, este în căutare de:

Agent comercial cu automobil personal (Chisinau)