Agent achiziții pe piața Italiei Full-time Job

2 weeks ago Telecomunicații Chisinau   170 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:
- Să cunoști Limba ITALIANĂ la nivel conversațional
- Comunicabil
- Cunoștințe în PC (Word, Excel)

Responsabilitățile funcției:
- efectuarea apelurilor telefonice
- achiziționarea produselor
- lucrul cu baza de date

Noi îți oferim:
- salariul 500$ + 200$ bonus
- prânz achitat
- loc de lucru confortabil în oficiu
- management eficient
- transport achitat
- instruire continuă (training-uri, informații, seminare)
- creștere pe plan profesional

Trimite CV-ul la adresa electronică [email protected] !
Te așteptăm în compania noastră!
Site-ul nostru: https://tonerden.com

Compania noastră și-a început activitatea la 8 decembrie 2015 cu scopul de a oferi noi oportunități de angajare și dezvoltare pentru tinerii din Republica Moldova. Obiectivul companiei TonerDen este de a satisface cerințele clienților, oferindu-le cel mai bun produs la cel mai competitiv preț de pe piață. Pentru a împlini nevoile grupurilor ţintă, ne bazăm pe calitatea superioară a produselor noastre, pe un service competent, dar mai ales pe relaţia puternică dintre clienți și personal.