Administrator Full-time Job

Punto Bianco

Actualizat la 23-06-2121     Medicina, Farmacie   Chisinau     478 vizualizări
Detalii despre job

Candidatul ideal
• Absolvent de studii superioare;
• Experiență în execuție și experiență managerială de minim 2 ani;
• Cunoștințe de client-service;
• Cunoștințe de limbă engleză nivel mediu - avansat; cunoașterea altor limbi străine va constitui un avantaj.
• Cunoștințe avansate pc;

Descrierea jobului
• Planifică și supraveghează activitățile angajaților pentru a verifica îndeplinirea obiectivelor per departamente;
• Încheie contracte de colaborare cu partenerii clinicii;
• Relaționează cu furnizori, colaboratori, autorități, echipa;
• Colaborează cu șefii din fiecare departament pentru dezvoltarea activității clinicii;
• Gestionează procesele de recrutare;
• Redactează fișe de post, planurile de instruire pentru angajați;
• Integrează și ghidează noii și actualii angajați în organizație;

Condiții de muncă și remunerare:
• salariul de 1000 euro + kpi
• grafic full time
• telefon de serviciu
• tratamente la prețuri speciale pentru angajați și rudele acestora
• colectiv tânăr și prietenos

Oficiul se află în centrul Chișinăului, pe strada 31 August, nr. 37/1

Dacă vrei să te alături echipei, așteptăm CV-ul tău la adresa [email protected]

Pentru mai multe detalii, vă putem consulta la numărul de telefon 060688008 Telefon: 060688008
E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Clinica stomatologică Punto Bianco angajează:

Administrator
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Administrator Punto Bianco