Acupuncturist (part-time) Full-time Job

New Age

Actualizat la 11-05-2121     Medicina, Farmacie   Chisinau     194 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare de specialitate (medicale);
- cunostinte in medicina netraditionala;
- experienta in domeniu pina la 2 ani;
- cunoașterea limbii române și ruse la nivel conversațional;
- responsabilitatea,punctualitate si socializare;

Responsabilităţile de bază:
- oferirea consultațiilor pacienților;
- prescrierea corectă a tratamentului;
- efectuarea procedurilor (stabilirea punctelor specifice pentru acupunctura);
- controlul asupra dinamicii stării pacientului

Beneficii oferite:
- oficiu în centrul orașului;
- grafic de lucru flexibil;
- salariu motivant (garantam pacienti multi!);
- reduceri la serviciile ce le prestăm

Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected] sau sunaţi la numarul 068640379 E-mail: [email protected]
Telefon: 068640379

Descrierea Companiei
Angajăm:

Acupuncturist (part-time)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Acupuncturist part time New Age