Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Loc de muncă VIP

nu sunt salvate

PR&marketing manager

Publicitate / Marketing / PR

Chişinău
PR  Marketing manager

Pe cine căutam?
O persoana creativă, îndrăzneață, convinsă că nu există probleme, ci doar situații care se pot rezolva.

Ce experiență trebuie să ai?
Minimum 2 ani de experienta, pe o pozitie similara.

Ce responsabilități vei avea?
Dezvoltarea și promovarea imaginii companiei;
Initierea studiilor de piata in vederea obtinerii datelor necesare pentru imbunatatirea performantelor;
Coordonarea activitatii de marketing;
Intocmirea si implementarea planului si strategiei de marketing;
Organizarea si coordonarea campaniilor publicitare;
Implementarea si dezvoltarea strategiei de brand;
Coordonarea imbunatatirii, intretinerii site-ului companiei;
Ce îți putem oferi?
- Un salariu atractiv pe măsura așteptărilor tale;
- Pachet social + Bonusuri
- Lucru într-o echipă tânără
- Creștere profesională
Cum se vor desfasura lucrurile:
1. Tu ne expediezi CV-ul.
2. Noi selectam pe cele ce par a fi cele mai potrivite pentru noi.
3. Pe cei preferati ii vom suna pentru ai invita la un interviu.
4. Daca interviul merge grozav, te invitam la noi în echipă și începem să discutam serios.

Partea buna este ca ne dorim sa ne gasim un coleg nou cît de repede, asa ca toate aceste etape se vor derula destul de rapid.

TE ASTEPTAM LA NOI ÎN ECHIPĂ!

E-mail: angajareresurse@gmail.com
  • E-mail: angajareresurse@gmail.com

Introduceţi adresa Dvs de email penru continuare
Angajatorul va primi următoarele informaţii