Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Loc de muncă VIP

nu sunt salvate

Key Account Manager

Publicitate / Marketing / PR

Chişinău

Cerințe pentru candidat

Studii

Studii superioare economice

Experiență

Cel puțin 2 ani agenție de publicitate

Software

Operare PC – MS Office, cunoașterea elementară pachetelor Adobe CS și CorelDraw Graphics Suite - constituie un avantaj.

Limbi vorbite

Română, Rusă, Engleză.

Responsabilități și calități

- Realizarea obiectivelor de vânzări şi profit;
- Identificarea direcţiilor de dezvoltare şi propuneri de promovare de produse/soluţii noi pentru client;
- Organizarea  activității de comunicare între  departamente;
- Cunoaşterea în profunzime a pieţei locale;
- Cunoaşterea generală a mediului de afaceri și legislaţiei în domeniu.

Contactați-ne

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul  la adresa de e-mail: a.rusu@goodmedia.md.

  • Tel: +373 22 210143
  • E-mail: a.rusu@goodmedia.md

Introduceţi adresa Dvs de email penru continuare
Angajatorul va primi următoarele informaţii