Spălător de veselă "Volta Cafe" (Botanica) Full-time Job

Volta

Actualizat la 27-07-2121     Joburi fara experienta, Diverse Joburi   Chisinau     114 vizualizări

Pentru funcţia de spălător de veselă, suntem bucuroşi să primim în echipa noastră pe cineva care este:

• Responsabil;
• Organizat;
• Cu o stare de sănătate bună
• Cu un spirit de echipă bine dezvoltat

Responsabilităţile tale sunt:
• Să respecţi normele de protecţie e muncii
• Sa ai grijă de permanenta menţinere a curăţeniei vaselor
• Sa respecţi şi să urmareşti respectarea regulilor igienico-sanitare a instituţiei pe care o reprezinţi
• Să respecţi curăţenia la locul de muncă
• Să lucrezi metodic şi consecvent

VOLTA îţi oferă:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă
• Pachet social și un sistem de salarizare motivant
• Bon de masă
• Un colectiv de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă
• O cultură organizaţională puternică, bazată pe respect şi prietenie.

Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne la tel: 079 996 399 E-mail: [email protected]
Telefon: 079 996 399
Site: www.volta.md

Основанная в 1988 году, Volta, в настоящее время является одним из крупнейших дистрибьюторов электротехнической продукции на рынке Молдовы. В ассортименте компании, который превышает 35000 единиц продукции, можно найти люстры, системы автоматизации, провода и их аксессуары, двигатели, генераторы, водяные помпы, электрические инструменты, розетки и выключатели, вентиляторы, компрессоры, сварочные аппараты и др.
Кроме того, Volta является официальным дистрибьютором всемирно известных брендов, таких как: Bosch, Philips, Schneider Electric, Horoz, IEK, Makel, Scame, Electro Cable Group, Dekora. Наша миссия состоит в том, чтобы обеспечить правильное решение нашим клиентам во всех направлениях электротехники и не только.
Volta открыла 3 магазина в г. Кишинёв, с общей площадью более 2000м2, обеспечивая тем самым рабочие места более чем 265 сотрудникам. Деятельность в Volta больше чем просто работа, это образ жизни, который включает в себя много гордости и персональное развитие. Ценностями компании являются: разнообразие, оперативность, верность, упорство и стремление.

Spălător de veselă "Volta Cafe" (Botanica)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Spălător veselă "Volta Cafe" Botanica Volta