Operator-reglor la linia de îmbuteliere la fabrica de vinuri, s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi Full-time Job

Orhei-Vit

Actualizat la 27-07-2121     Producere, Industrie   Anenii Noi     74 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţile principale:
- efectuiază lucrări de reglare a instalaţiilor automatizate a liniei de îmbuteliere;
- răspunde de funcţionarea sigură şi neîntreruptă a liniei de îmbuteliere.
Studii, competenţe, abilităţi:
- Studii superioare sau medii tehnice;
- Experienţă similar minim 2 ani.
Calităţi personale:
- responsabil;
- punctual;
- spirit de echipă;
- capacitate de a învăţa.
Oferim:
- angajare permanentă;
- timp de muncă deplin;
- pachet social atractiv;
- salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.
- amplasare geografică a locului de muncă în s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi.
Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: [email protected]
La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi. E-mail: [email protected]

Orhei-Vit является лидером в индустрии соков и детского питания в Республике Молдова. Компания владеет самыми популярными брендами в своих сегментах молдавского рынка: Naturalis, VITA, VITA Premium, Vita Baby, TATA, Masa Mare, Gustos и др.
Orhei-Vit производит широкий ассортимент готовой продукции: соки, нектары, детское питание, консервированные овощи, джемы, фруктовые консервы; а также полуфабрикаты: концентрированные соки, фруктовые и овощные пасты и пюре, ароматы. Всего более 200 SKU. Вся продукция изготавливается исключительно из натурального сырья.

Operator-reglor la linia de îmbuteliere la fabrica de vinuri, s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator reglor linia îmbuteliere fabrica vinuri Merenii Noi Anenii Noi Orhei-Vit