Conducător auto cu bus personal Full-time Job

Crafti

Actualizat la 27-07-2121     Transport, Logistica   Chisinau     59 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- transportul de mărfuri în raza mun. Chișinău și pe teritoriul republicii;
- încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate;
- lucrul cu documentația de însoțire.
Cerințe:
- deținerea unui microbuz personal cu bază lungă, de marfă sau mixt;
- deținerea permisului de conducere categoriile „B”, „C”;
- capacitatea de a lucra cu documentația de însoțire;
- buna cunoaștere a Chișinăului și a raioanelor republicii;
- eficiență, dorința de a lucra într-un ritm dinamic și disponibilitatea de a-și asuma răspunderea materială pentru mărfurile transportate.
Condiții:
- salariu de la 11000 + combustibil și amortizare
- pachet social integral;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;

Expediați CV-ul cu specificarea „Conducător auto” la adresa electronică: [email protected]
Telefon: 061161550. Telefon: 061161550
Persoana de contact: Irina
E-mail: [email protected]

Сеть магазинов товаров для творчества и канцелярских товаров объявляет конкурс на следующие вакансии:

Conducător auto cu bus personal
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Conducător auto bus personal Crafti