Campaign manager Full-time Job

Actualizat la 27-07-2121     Marketing, Publicitate, PR   Chisinau     202 vizualizări

Suntem o echipă axată continuu pe îmbunătățire, modernizare și progres, iar scopul nostru este să creăm clienților noștri, experiențe unice de shopping, doar la un click distanță, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Motivul de care să te alături echipei noastre este:

  • Suntem o echipă tînără, dar cu planuri mărețe de viitor și de dezvoltare;
  • Avem un stil de management bazat pe rezultate reale și performanță;
  • Oportunități nelimitate de creștere în cadrul companiei;
  • Îți oferim și reduceri suplimentare la achiziționarea produselor de pe site-ul elefant.md ca să te asiguri că noi avem cele mai de TOP produse;
  • Nu ne place birocrația, dar credem în lucruri simple și abordări corecte.

Responsabilităţi cotidiene:

  • Să planifici, organizezi și să implementezi campaniile de promovare/lansare de noi categorii de produse;
  • Să creezi și să implementezi stategia de lansări de produse/categorii noi;
  • Să monitorizezi campaniile promoționale;
  • Să colaborezi cu Departamentul comercial în scopul planificării și creării unor campaniilor de promovare a produselor;
  • Să planifici stategia de plasament pe toate canalele de marketing a campaniei organizate;
  • Să asiguri coordonarea tuturor vizualurilor pentru campanii/gîndirea conceptelor de design etc.;
  • Să setezi pe site-ul elefant.md bannere de campanii, vouchere etc.
  • Să poți deprinde ușor alte taskuri tehnice dar și creative.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră dacă :)

  • Ești o persoană creativă, energică și cu excelente abilități de comunicare;
  • Să fii organizat/ă și mereu cu idei noi pe care să le pui în aplicare;
  • Să ai experiență în planificarea și organizarea campaniilor de promovare;
  • Să cunoști termenii esențiali utilizați în domeniul marketingului și cum să operezi cu ei.

Trezește-ne curiozitatea și noi te vom invita la un interviu ca să ne cunoaștem! :)

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: [email protected] și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele selectate în bază de CV.

Compania elefant.md este un magazin online care oferă o gamă largă de produse din categoriile: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală.