| Medic ginecolog | Medic endocrinolog | Medic dietolog-nutriționist | Full-time Job

acum 2 luni Frumusețe Chisinau   117 vizualizări

Centrul medical EstetExpert este specializată în sfera dermato – estetică și dispune de un spectru larg de servicii:

  • Dermatologie;
  • Medicină estetică;
  • Cosmetologie laser și cu aparataj;
  • Cometologie clasică.

Avem posturi vacante, parte time (muncă prin cumul), pentru următoarele poziții:

  • Medic_ginecolog
  • Medic_endocrinolog
  • Medic_dietolog_nutriționist

Competențe și studii:

  • studii superioare în medicină;
  • experiența într-o poziţie similară de minim 5 ani;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • responsabilitate, amabilitate și disciplină.

Responsabilități:

  • oferirea consultaţiilor pacineților;
  • prescrierea tratamentului și/sau a investigațiilor după necesitate;
  • controlul asupra dinamicii stării pacientului.

Oferim:

  • posibilitatea de a lucra alături de o echipă de oameni dinamici și profesioniști care se mărește permanent cu noi membri;
  • instruire continuă și condiții pentru dezvoltare profesională;
  • plăcerea de a lucra cu cele mai bune paciente/pacienți;
  • posibilitatea de a activa în cadrul unei clinici moderne cu aparataj performant și cele mai noi remedii;
  • angajare oficială în câmpul muncii;
  • grafic flexibil de lucru;
  • salariu atractiv, cu perspective de majorare;
  • condiții avantajoase la serviciile care le prestăm.

Angajații noștri se bucură de posibilitatea de a se dezvolta în cadrul companiei,

iar noi suntem mândri de rezultatele pe care le obțin. 70% din pacienții noștri devin clienți fideli și ne recomandă altora.

Dacă sunteți interesat de poziţie și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email [email protected]

Descrierea Companiei
Медицина и здоровье · Красота, косметика и личная гигиена
-Dermatologie
-Cosmetologie