Оператор отделения г. Леова Full-time Job

Nova Poshta

Actualizat la 28-07-2121     Personal de birou   Leova     19 vizualizări
Detalii despre job

Основные обязанности:
- Учёт посылок в 1С;
- Приём-выдача посылок на терминале;
- Сканирование, сортировка, маркировка, упаковка посылок;
- Работа с кассовым аппаратом.

Требования к кандидатам:
- Высокий уровень работоспособности;
- Дисциплинированность;
- Ответственность;
- Желание работать в динамичном ритме.

Мы предлагаем:
- достойную заработную плату от 6000 лей;
- график работы - посменный;
- официальное трудоустройство и соблюдение социальных гарантий.

Отбор кандидатов проводится в два этапа:
1. Конкурс резюме
2. Конкурс отобранных кандидатов

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме с пометкой "оператор отделения г.Леова" на e-mail: [email protected] E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Despre noi

Nova Poshta Moldova- intră în grupa companiilor poștale internaționale ’’Nova Poshta’’.

În anul 2014 , compania Nova Poshta Ucraina a luat decizia de a ieși pe piața internațională cu serviul de express livrare locală pe piața Republicii Moldova.
În prezent, Nova Poshta Moldova numără 4 terminale: Chișinău -2, Bălți – 1, Comrat-1; 13 oficii poștale în Chișinău și dezvoltă dinamic deschiderea oficiilor poștale pe întregul teritoriul țării.La momentul de față sunt deschise deja 6 filiale regionale , iar până la sfarșitul anului se planifică deschiderea lor în toate orașele țării.

Compania noastră oferă cele mai optimale condiții de livrare pe teritoriul țării , cât și în afara ei.

Clienții noștri corporativi sunt : Makeup, Loteria Națională, Orange , Rozetka.ua, Pandashop.md, Samsung ,Avon Cosmetics,Bemol Retail , Herbalife, Iherb, Kaufland și altele.

Nova Poshta Moldova face parte din organizația AmCham.

Avantajul nostru – livrare în orice punct al țării timp de 24 ore.

Politica de gestionare a personalului companiei este bazată pe profesionalism, obținerea rezultatelor și demonstrarea angajamentului față de valorile implicate în muncă, acestea fiind o condiție și o  garanție al creșterii și avansării pe plan profesional în New Post International MLD.

Оператор отделения г. Леова
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Оператор отделения Леова Nova Poshta