Менеджер по продажам / manager de vânzări Full-time Job

BLAWS Ozon&Cleaning

Actualizat la 23-06-2121     Vanzari   Chisinau     26 vizualizări

Клининговая компания BLAWS Ozon&Cleaning в связи с расширением открывает новую вакансию Менеджер по продажам

Требования:
Организованность, внимательность, гибкость
Владение рус. и рум.языками, ПК
Опыт в продажах и общения с юр.лицами
Опыт вождения не менее 2 лет, кат.B
Наличие личного авто будет преимуществом

Обязанности:
Поиск новых и поддержание отношений с существующими клиентами

Условия:
Официальное трудоустройство
Обучение уникальной на рынке услуге
Ставка + %
Расходы на авто

Compania de curățenie BLAWS Ozon & Cleaning deschide un nou post vacant Manager de vânzări

Cerințe:
Organizare, atenție, flexibilitate
Proprietatea rusei și limbi romane, PC
Experiență în vânzări și comunicare cu persoane juridice
Experiență de conducere nu mai puțin de 2 ani, categoria B
Mașină personală va fi un avantaj

Responsabilități:
Găsirea de noi și menținerea relațiilor cu clienții existenți

Conditii:
Angajare oficială
Instruirea unui serviciu unic pe piață
Rata +%
Cheltuieli auto

Descrierea Companiei
Менеджер по продажам / manager de vânzări