Грузчик Full-time Job

Fidesco

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 20.11.2020 Alte Joburi (pensionari, persoane cu dizabilitati) Chisinau   6 vizualizări
Detalii despre job

Требования:
- хорошая физическая форма
- отсутствие вредных привычек
- трудолюбивый, ответственный, исполнительный, пунктуальный
Обязанности:
- Погрузо-разгрузочные работы
Компания предоставляет:
- официальное трудоустройство
- полный социальный пакет
- стабильная заработная плата
- возможность карьерного роста
Телефон: (022) 253-752
E-mail: [email protected] E-mail: [email protected]

Телефон: (022) 253-752.

Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

Грузчик
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Грузчик Fidesco