Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Loc de muncă VIP

nu sunt salvate

Agenția de Publicitate GOOD MEDIA anunță concurs pentru suplinirea posturilor vacante

Designer Grafic

Design / Modelare

Chişinău

Cerințe pentru candidat

Studii

Liceale + Universitare / Preferabil Arte Plastice sau Studii în domeniu.

Experiență

Cel puţin 2 ani în domeniu Publicitate / Edituri / Tipografii / Freelancing.

Software

Un pachet 3D / Adobe Illustrator - Photoshop - InDesign / CorelDraw Graphics Suite.

Limbi vorbite

 Română, Rusă

 Engleză (constituie un avantaj).

Responsabilități și calități

- Simțul răspunderii și de încredere;

- Capacitate de a lucra contra cronometru şi în echipă;

- Cunoașterea procesului de producție Video, Print, publicitate Indoor/Outdoor etc.;

- Disponibil să lucreze peste program.

Contactați-ne

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul  la adresa de e-mail: a.rusu@goodmedia.md

  • Tel: +373 22 210143
  • E-mail: a.rusu@goodmedia.md

Introduceţi adresa Dvs de email penru continuare
Angajatorul va primi următoarele informaţii