Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Loc de muncă VIP

nu sunt salvate

Agenția de Publicitate GOOD MEDIA anunță concurs pentru suplinirea posturilor vacante

Art Director

Design / Modelare

Chişinău

Cerințe pentru candidat

Studii

Arte Plastice Universitare sau studii în domeniu, preferabil Master în Arte sau Economie.

Experiență

Cel puțin 5 ani în publicitate.

Software

Pachet Adobe CS (Ps, Ai, ID, Ae), un pachet 3D (Cinema sau 3DsMax etc.).

Limbi vorbite

Româna, Rusă, Engleză.

Vârsta.

De la 27 ani.

Responsabilități și calități

- Cu simțul răspunderii și de încredere;

- Sociabil, capabil să ghideze și să direcționeze o echipă din cel puțin 5 persoane;

- Apt de a se implica activ în proiecte de creație, promovare, implementare, producție etc.;

- Cu capacitate de a lucra contra cronometru;

- Cunoașterea procesului de producție Video, Print, publicitate Indoor/Outdoor etc;

- Disponibil să lucreze peste program.

Contactați-ne

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul  la adresa de e-mail: a.rusu@goodmedia.md.

  • Tel: +373 22 210143
  • E-mail: a.rusu@goodmedia.md

Introduceţi adresa Dvs de email penru continuare
Angajatorul va primi următoarele informaţii